Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Избери по

Dahua

Dahua

Dahua

Dahua Technology е безспорен световен лидер и производител на решенията за видеонаблюдение и интегрирани системи за сигурност. Компанията предлага широк избор от доказани в света високотехнологични продукти - висок, среден и нисък клас техника, решения за видеонаблюдение и интегрирани системи за решения за сигурност на достъпни цени. Dahua е пионерите и първата компания, пуснала на пазара CVI (Composite Video Interface) технoлогията за пренос на мегапикселова резолюция по коаксиален кабел. Името на Dahua се свързва и със силния акцент в инженеринга при разработката на нови прдукти. Системите за запис и мониторинг на Dahua са известни с надеждността си и се използват успешно в много сектори на бизнеса, като например банкови услуги, обществената сигурност, енергетика, телекомуникации, интелигентни сгради, интелигентен транспорт и много други. Устройствата на Dahua са едни от най-често интегрираните в софтуер и хардуер на трети страни (софтуерни и хардуерни девелопъри на решения за запис и мониторинг).

http://www.dahuasecurity.com/

56

продукти

«1 2 3 4 5»

Продукти

«1 2 3 4 5» Страница 1 от 5

Нови продукти

Fast Connector SC/APC

Fast Connector SC/APC

Цена без ДДС: 1.50лв.
Цена с ДДС: 1.80лв.
UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.