Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Dahua HAC-HDW1400M-0360B - HDCVI 4MP 3.6мм

4 Megapixel True Day&Night HDCVI куполна камера, 1/3” 4.1Mpix(2688x1520) CMOS progressive сензор, фиксиран обектив 3.6mm с хоризонтален ъгъл 79º, Dahua Missile ISP, 2560x1440/25fps;1920x1080/25fps; 

Интелигентно IR осветление до 30 метра, Microcrystalline LED с по-висока ефективност, Mеханичен IR cut Filter, 0.03Lux@F2.0, 0Lux IR on, DWDR, AWB, AGC, BLC, HLC, 2D-DNR. OSD меню управляемо по коаксиален кабел. Възможност за превключване в TVI/AHD/CVBS режим. Вградена 4kV TVS гръмозащита. Рабтна Темп. oт -40C ~ +60C. Захранване DC12V, Max 3.2W. Размери Ф93.4x79.4mm. Водоустойчив алуминиев корпус за външен монтаж. IP67.

Опцияс фиксиран обектив 2.8mm с хоризонтален ъгъл 99.7º.

  • Марка:
  • Код: HAC-HDW1400M-0360B
  • Тегло: 0.400 кг
Цена без ДДС: 115.00лв.
Цена с ДДС: 138.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.