Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Dahua HAC-HFW2401S - HDCVI 4MP 3.6mm WDR

4 Megapixel True Day&Night HDCVI булет камера, 1/3” 4.1Mpix(2688x1520) CMOS progressive сензор, 2560x1440/25fps; 1920x1080/25fps; Smart IR до 30 метра, Microcrystalline LED с по-висока ефективност,Механичен IR cut Filter, 0.03Lux@F1.5, 0Lux IR on, фиксиран обектив 3.6mm с хоризонтален ъгъл 79º, True WDR 120dB, AWB, AGC, BLC, HLC, 3D/2D-DNR. 2 х BNC изхода, OSD меню управляемо по коаксиален кабел. Възможност за превключване в TVI/AHD/CVBS режим. Вградена 4kV TVSгръмозащита. Тем. oт -30C ~ +60C, DC12V, Max 4.9W. Водоустойчив алуминиев корпус за външен монтаж. IP67.

  • Марка:
  • Код: HAC-HFW2401S
  • Тегло: 0.500 кг
Цена без ДДС: 134.00лв.
Цена с ДДС: 160.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.