Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Dahua HCVR5104C-S3 - 4 канален HDCVI Цифров Видеорекордер

H.264+ 4(6)-канално HDCVI трибридно цифрово записващо устройство (DVR); Резолюция

1080P (1920x1080) - скорост на запис 50 кад./сек или 1080N((960x1080)/720P (1280x720) -

скорост на запис 100 кад./сек. Поддържа 4 HDCVI, IP или аналогови камери в

произволна комбинация. Възможност за добавяне на до 2 IP камери(4+2) до 5 Mpix. 4

CVI/аналогови видео входове с автоматично разпознаване HDCVI/Analog, 1 RCA аудио

входа/1 RCA аудио изход, запис на 4 канал звук по коаксиал(HDCVI канал), VGA/HDMI

изходи, твърд диск до 1бр. SATA / до 8TB диск

  • Марка:
  • Код: HCVR5104C-S3
  • Тегло: 1.000 кг
Цена без ДДС: 195.00лв.
Цена с ДДС: 234.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.