Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

RD-5G30-LW - 5GHz, 30dBi Антена

RD-5G30-LW е 2 x MIMO двуполярна насочена AirMax антена работеща в 5-6GHz обхват с усилване 30dBi. Антената има система за бърз монтаж, поддържана и от Rocket M5 и от StationBox S. Това позволява лесно свързване на антената, както към Rocket M5/AC/PtP, така и към MikroTik RB9хх монтиран в StationBox S. В комплект с окачване и два пигтейла SMA RP - SMA RP.

Увеличената дълбочина на рефлектора подтиска шумовата интерференция от околни радио устройства и антени.

 

Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 12.51лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Innovative Mechanical Design • Secure pole-mounting The hardware is designed to securely mount and maintain the position of the dish during harsh outdoor conditions. 

• Convenient installation The bubble level allows for easy alignment. • Precision elevation adjustment of the RD-5G30-LW Use this new feature to quickly fine-tune and adjust the elevation. Weatherproof Design • Protective shroud The shroud protects the cables and connectors from nature’s elements. 

• Mounting hardware of the RD-5G30-LW Made of galvanized steel that is powder-coated for superior corrosion resistance. • Fasteners of the RD-5G30-LW GEOMET-coated for improved corrosion resistance when compared with zinc-plated fasteners. 

 

Файл Информация
rd_ds_web [PDF, 5.12 MB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.