Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC е компактно радио устройство за външен и вътрешен монтаж с висока производитеклност при преноса на данни използващо airMAX® AC технология и отделно WiFi радио за настройка и управление.

Loco AC разполага с пордобрена защите срещу ESD - Електростатичен разряд. Устройството работи с airOS 8 осигуряваща мощни функции, включително поддръжка на протокола airMAX® ac, анализ на RF в реално време и съвсем нов дизайн за подобрена използваемост.

Захранващ PoE адаптер не е включен в комплекта, може да се ползва POE-24-12W или сходен - 24V 0,5A Gigabit.

КРАТКА ИНСТРУКЦИЯ

СПЕЦИФИКАЦИЯ

 

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Файл Информация
NanoStation_AC_DS(1) [PDF, 6.59 MB]

Нови продукти

ML-DAC40G+2 - 40G QSFP+ DAC Cable, 2m

ML-DAC40G+2 - 40G QSFP+ DAC Cable, 2m

Цена без ДДС: 59.00лв.
Цена с ДДС: 70.80лв.
10км MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 2x LC connector, DDM

10км ML-S+31D-10 - 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 2x LC connector, DDM

Цена без ДДС: 45.00лв.
Цена с ДДС: 54.00лв.

Най-продавани

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 93.00лв.
Цена с ДДС: 111.60лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.