Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Panasonic LC-R127R2P – 12V 7.2Ah

Приложения:

  • Телекомуникационни системи;
  •  UPS (непрекъсваеми токозахранващи устройства);
  • Аварийното осветление;
  • Инвалидни колички;
  • Резервни захранвания;
  • Индустриално оборудване;

  • Марка:
  • Код: LC-R127R2P
  • Тегло: 2.500 кг
Цена без ДДС: 32.00лв.
Цена с ДДС: 38.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 9.00лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Без нужда от поддръжка  -  Затворени, клапанно регулирани оловни акумулаторни батерии  -  Дълъг живот: 6-9 години

Работи във всяко положение  -   Бързо зареждане, висок капацитет  -  Висока енергийна плътност

 

Модел - LC-R127R2P

Технология - Absorbed Glass Mat (AGM) 

Химия - Оловно-киселинна 

Капацитет - 7.2 AH 

Напрежение - 12V 

Проектиран живот 6 – 9 години 

Клема - Faston 187 4.75mm и Faston 250 6.35mm

Дължина 151 mm, Широчина 64.5 mm, Височина 94 mm 

Обща височина - 100 mm

Тегло - 2.5 кг 

Работна температура -15°C до +50 °C 

Гаранция - 3 Години 

Контейнер - Standard ABS (UL 94 HB) 

Производител - Panasonic

Файл Информация
VRLA-Panasonic-LC-R127R2P-12V-7.2Ah [PDF, 195.84 KB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.