Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

CCR1036-8G-2S+ Cloud Core Рутер 10G, SFP+, 4GB

CCR1036-8G-2S+ е един от най-производителните рутери предлагани от Микротик. С 36 ядрен процесор Tilera, 4GB RAM и 10G оптична свързаност, устройството предлага безпрецедентна мощ и ненадмината производителност.

Вижте Видео

  • Марка:
  • Код: CCR1036-8G-2S+
  • Тегло: 2.400 кг
Цена без ДДС: 1,548.00лв.
Цена с ДДС: 1,857.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 9.00лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

CCR1036-8G-2S+ е един от най-производителните рутери предлагани от Микротик. С 36 ядрен процесор Tilera, 4GB RAM и 10G оптична свързаност, устройството предлага безпрецедентна мощ и ненадмината производителност.

CCR1036-8G-2S+ се предлага в 1U rackmount кутия, има 2 SFP+ порта позволяващи 10G свързаност, 8 гигабит етърнет порта, сериен порт и USB порт. Цветен тъч скрийн диспей показва статуса и трафика на устройството или може да използва за задаване на прости конфигурации. Борда има два SODIMM слота с 4GB RAM, но няма ограничение на паметта, която може да се използва в Router OS.

Cloud Core рутера е с инсталиран Router OS level6. Препоръчват се MikrotTik SFP модули: S+31DLC10D и S+85DLC03D(не са включени в комплекта).

Product specifications

Details
Product code CCR1036-8G-2S+
CPU nominal frequency 1.2 GHz
SFP DDMI Yes
CPU core count 36
Architecture TILE
Size of RAM 4 GB
10/100 Ethernet ports 0
10/100/1000 Ethernet ports 8
MiniPCI slots 0
MiniPCI-e slots 0
Number of USB ports 1
Memory Cards 1
Memory card type microSD
Power Jack C14
Voltage Monitor Yes
PCB temperature monitor Yes
CPU temperature monitor Yes
Dimensions 355x145mm55mm
Operating System RouterOS
Operating temperature range -30C to +60C
License level L6
Current Monitor Yes
CPU TLR4-03680CG-12C
SFP ports 0
SFP+ ports 2
USB slot type microUSB type AB
Number of chains 0

 

Нови продукти

 UAP-AC-IW

UAP-AC-IW

Цена без ДДС: 155.00лв.
Цена с ДДС: 186.00лв.
Fast Connector SC/APC

Fast Connector SC/APC

Цена без ДДС: 1.50лв.
Цена с ДДС: 1.80лв.
UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.

Най-продавани

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 85.00лв.
Цена с ДДС: 102.00лв.