Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

S+RJ10 r2- 6-speed RJ-45 module for up to 10 Gbps

S+RJ10 r2 е уникален модул предлагащ високоскоростна свързаност на базата на добре познатите мрежови кабели с усукани двойки и устройства с SFP+ порт. Всяко MikroTik устройство с SFP+ порт и активно охлаждане може да се използва без инсталиране на оптична мрежа, просто включете S+RJ10 и скоростта на вашата мрежа може да се увеличи до 10Gbps, правейки я готова за следващата генерация на RJ45 хардуер. S+RJ10 се поддържа и от устройства с пасивно охлаждане, но може да е нужно допълнително охлаждане.

Подобрения във версия 2: We have improved S+RJ10 hardware and firmware. List of improvements:

- Jumbo frames up to 10218 Bytes are now supported;
- Link speed reporting is fixed - actual link speed in the interface menu is listed. Previously 100M/1G/2.5G/5G link speeds were not reported correctly;
- DDM monitoring (Supply Voltage, Module temperature) is now supported.

All units that we ship now are from new HW revision. You can distinguish new HW revision by "/r2" at the end of the serial number.

:СПЕЦИФИКАЦИЯ - Data Sheet of S+RJ10 

 

  • Марка:
  • Код: S+RJ10
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 91.00лв.
Цена с ДДС: 109.20лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Product specifications S+RJ10

Product code - S+RJ10

Connector - RJ45

Data Rate - 10 Mbps, 100 Mbps, 1 Gbps, 2.5 Gbps, 5 Gbps, 10 Gbps

Distance - up to 200m

Size of RAM - 0 KB

Storage size - 256 KB

Storage type - FLASH

Suggested price - $65

Файл Информация
sfp_splusrj10-180201150322 [PDF, 476.24 KB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.