Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

S+31DLC10D - SFP+ модул, 10G интерфейс, до 10км, LC конектор

S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

  • Марка:
  • Код: S+31DLC10D
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 218.00лв.
Цена с ДДС: 261.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Product specifications

Details
Product code S+31DLC10D
Connector Dual LC UPC
Data Rate 10G
Distance 10km
Format SFP+
Mode SM
Wavelength 1310nm
Suggested price $149.00
Файл Информация
SFP2-131002143530 [PDF, 262.56 KB]

Нови продукти

PBE-5AC-ISO-Gen2 - PowerBeam AC Gen2 ISO

PBE-5AC-ISO-Gen2 - PowerBeam AC Gen2 ISO

Цена без ДДС: 207.00лв.
Цена с ДДС: 248.40лв.
USG-PRO-4 - UniFi Security Gateway Pro

USG-PRO-4 - UniFi Security Gateway Pro

Цена без ДДС: 452.00лв.
Цена с ДДС: 542.40лв.
PWR-LINE AP - RB741-2nD - Mikrotik Power Line AP

PWR-LINE AP - RB741-2nD - Mikrotik Power Line AP - Доставка на 21.12.2018

Цена без ДДС: 64.00лв.
Цена с ДДС: 76.80лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 112.00лв.
Цена с ДДС: 134.40лв.
Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 135.00лв.
Цена с ДДС: 162.00лв.