Количка

0 артикула
Начало MikroTikИНТЕРФЕЙСИ и АКСЕСОАРИS+31DLC10D - SFP+ модул, 10G интерфейс, до 10км, LC конектор

S+31DLC10D - SFP+ модул, 10G интерфейс, до 10км, LC конектор

Цена без ДДС: 218.00лв.
Цена с ДДС: 261.60лв.
  • Код:
    S+31DLC10D
  • Тегло:
    0.200 кг
S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
Марка:

На Склад

Брой:
Добави в желани

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
S+31DLC10D - SFP+ модул, 10G интерфейс, до 10км, LC конектор
S+31DLC10D - SFP+ модул, 10G интерфейс, до 10км, LC конектор

Product specifications

Details
Product code S+31DLC10D
Connector Dual LC UPC
Data Rate 10G
Distance 10km
Format SFP+
Mode SM
Wavelength 1310nm
Suggested price $149.00
ФайлИнформация
SFP2-131002143530 [PDF, 262.56 KB]

Нови продукти

Най-продавани