Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

S+31DLC10D - SFP+ модул, 10G интерфейс, до 10км, LC конектор

S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

  • Марка:
  • Код: S+31DLC10D
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 218.00лв.
Цена с ДДС: 261.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Product specifications

Details
Product code S+31DLC10D
Connector Dual LC UPC
Data Rate 10G
Distance 10km
Format SFP+
Mode SM
Wavelength 1310nm
Suggested price $149.00
Файл Информация
SFP2-131002143530 [PDF, 262.56 KB]

Нови продукти

US-8-150W - UniFi PoE Суич

US-8-150W - UniFi PoE Суич

Цена без ДДС: 333.00лв.
Цена с ДДС: 399.60лв.
ES-16-150W - EdgeSwitch 16 Порта PoE 150W

ES-16-150W - EdgeSwitch 16 Порта PoE 150W

Цена без ДДС: 470.00лв.
Цена с ДДС: 564.00лв.
ES-16-XG

ES-16-XG

Цена без ДДС: 919.00лв.
Цена с ДДС: 1,102.80лв.

Най-продавани

Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 135.00лв.
Цена с ДДС: 162.00лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

Цена без ДДС: 99.00лв.
Цена с ДДС: 118.80лв.
LHG XL 5 ac - RBLHGG-5acD-XL

LHG XL 5 ac - RBLHGG-5acD-XL

Цена без ДДС: 142.00лв.
Цена с ДДС: 170.40лв.