Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

S+31DLC10D - SFP+ модул, 10G интерфейс, до 10км, LC конектор

S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

  • Марка:
  • Код: S+31DLC10D
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 218.00лв.
Цена с ДДС: 261.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Product specifications

Details
Product code S+31DLC10D
Connector Dual LC UPC
Data Rate 10G
Distance 10km
Format SFP+
Mode SM
Wavelength 1310nm
Suggested price $149.00
Файл Информация
SFP2-131002143530 [PDF, 262.56 KB]

Нови продукти

CRS312-4C+8XG-RM

CRS312-4C+8XG-RM

Цена без ДДС: 897.00лв.
Цена с ДДС: 1,076.40лв.
CRS305-1G-4S+IN

CRS305-1G-4S+IN

Цена без ДДС: 216.00лв.
Цена с ДДС: 259.20лв.
CRS326-24S+2Q+RM

CRS326-24S+2Q+RM

Цена без ДДС: 747.00лв.
Цена с ДДС: 896.40лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 99.90лв.
Цена с ДДС: 119.88лв.