Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

RouterBOARD 44Ge

  • Марка:
  • Код: RB-44Ge
  • Тегло: 0.200 кг
Data sheet: /files/data/pdf/RB44Ge.pdf|Click here to view product data sheet.
Цена без ДДС: 154.00лв.
Цена с ДДС: 184.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
The brand new Gigabit Ethernet card features four 10/100/1000T Gigabit Ethernet ports on a single card, giving you the opportunity to add even more ports to your router, and saving valuable PCIe slots. Bring maximum throughput and port density to your device, and with PCIe - bus speed is no longer the limit.

Supports RouterOS, Windows, Linux

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.