Количка

0 артикула
Начало Оптични МрежиSFP МодулиОптични SFP Модули 1,25G20км Комплект 1.25G SFP оптични модули, WDM(BiDi), SM, 1x SC connector, DDM, Cisco и MikroTik съвместими

20км Комплект 1.25G SFP оптични модули, WDM(BiDi), SM, 1x SC connector, DDM, Cisco и MikroTik съвместими

Цена без ДДС: 54.00лв.
Цена с ДДС: 64.80лв.
  • Код:
    ML-S5531-20-SC
  • Тегло:
    0.100 кг

MaxLink комплект от 2бр 1,25G SFP модули за оптична връзка до 20км. Модулите са SingleMode с SC конектори и използват едно влакно. Поддържат DDM - цифрово диагностично наблюдение и съвместими с всички продукти на MikroTik и с други маркирани като „Cisco съвместими“.

ML-S5531-20-SC е с Tx 1550 / Rx 1310nm 

ML-S3155-20-SC е с Tx 1310 / Rx 1550nm 

На Склад

Брой:
Добави в желани

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Комплект 1.25G SFP оптични модули, WDM(BiDi), SM, 20km, 1x SC connector, DDM, Cisco compatible
Комплект 1.25G SFP оптични модули, WDM(BiDi), SM, 20km, 1x SC connector, DDM, Cisco compatibleКомплект 1.25G SFP оптични модули, WDM(BiDi), SM, 20km, 1x SC connector, DDM, Cisco compatibleКомплект 1.25G SFP оптични модули, WDM(BiDi), SM, 20km, 1x SC connector, DDM, Cisco compatible

Technical parameters

Connectors and Interfaces

Optical Connectors:  (1) SC

General

Compatibility:  Cisco, MikroTik

Optics

Format:  SFP
For cable type:  Single Mode
Transmission speed:  1 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]:  1550 / 1310  
1310 / 1550
Distance [km]:  20
Transfer type:  WDM

Physical characteristics

Operating temperature [°C]:  -10 up to 70

Software

DDMI - diagnostics:  Yes

Нови продукти

Най-продавани