Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Комплект 1.25G SFP оптични модули, WDM(BiDi), SM, 20km, 1x SC connector, DDM, Cisco compatible

MaxLink комплект от 2бр 1,25G SFP модули за оптична връзка до 20км. Модулите са SingleMode с SC конектори и използват едно влакно. Поддържат DDM - цифрово диагностично наблюдение и съвместими с всички продукти на MikroTik и с други маркирани като „Cisco съвместими“.

ML-S5531-20-SC е с Tx 1550 / Rx 1310nm 

ML-S3155-20-SC е с Tx 1310 / Rx 1550nm 

  • Марка:
  • Код: ML-S5531-20-SC
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 54.00лв.
Цена с ДДС: 64.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Technical parameters

Connectors and Interfaces

Optical Connectors:  (1) SC

General

Compatibility:  Cisco, MikroTik

Optics

Format:  SFP
For cable type:  Single Mode
Transmission speed:  1 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]:  1550 / 1310  
1310 / 1550
Distance [km]:  20
Transfer type:  WDM

Physical characteristics

Operating temperature [°C]:  -10 up to 70

Software

DDMI - diagnostics:  Yes

Нови продукти

PowerBox Pro - RB960PGS-PB

PowerBox Pro - RB960PGS-PB

Цена без ДДС: 136.00лв.
Цена с ДДС: 163.20лв.
UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON Ubiquiti

UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON Ubiquiti

Цена без ДДС: 1,594.00лв.
Цена с ДДС: 1,912.80лв.
10G SFP+ Direct Attach Cable, passive, DDM, cisco comp., 1m

10G SFP+ Direct Attach Cable, passive, DDM, cisco comp., 1m

Цена без ДДС: 30.00лв.
Цена с ДДС: 36.00лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
 LBE-5AC-Gen2 - airMAX AC CPE

LBE-5AC-Gen2 - airMAX AC CPE

Цена без ДДС: 115.00лв.
Цена с ДДС: 138.00лв.