Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Комплект 1.25G SFP оптични модули, WDM(BiDi), SM, 3km, 1x SC connector, DDM, Cisco compatible

MaxLink комплект от 2бр 1,25G SFP модули за оптична връзка до км. Модулите са SingleMode с SC конектори и използват едно влакно. Поддържат DDM - цифрово диагностично наблюдение и съвместими с всички продукти на MikroTik и с други маркирани като „Cisco съвместими“.

ML-S5531-3-SC е с Tx 1550 / Rx 1310nm 

ML-S3155-3-SC е с Tx 1310 / Rx 1550nm 

  • Марка:
  • Код: ML-S5531-3-SC
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 46.00лв.
Цена с ДДС: 55.20лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Technical parameters

Connectors and Interfaces

Optical Connectors:  (1) SC

General

Compatibility:  Cisco, MikroTik

Optics

Format:  SFP
For cable type:  Single Mode
Transmission speed:  1 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]:  1550 / 1310  
1310 / 1550
Distance [km]:  3
Transfer type:  WDM

Physical characteristics

Operating temperature [°C]:  -10 up to 70

Software

DDMI - diagnostics:  Yes

Нови продукти

CRS309-1G-8S+IN

CRS309-1G-8S+IN

Цена без ДДС: 393.00лв.
Цена с ДДС: 471.60лв.
AF60-LR - airFiber 60 LR

AF60-LR - airFiber 60 LR

Цена без ДДС: 780.00лв.
Цена с ДДС: 936.00лв.
KNOT - RB924i-2nD-BT5&BG77

KNOT - RB924i-2nD-BT5&BG77

Цена без ДДС: 152.00лв.
Цена с ДДС: 182.40лв.

Най-продавани

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 93.00лв.
Цена с ДДС: 111.60лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.