Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G - За да свържете медни Ethernet кабели към SFP+ портове, използвайте UF-RJ45-10G за скорости до 10 Gbps и разстояния до 30 m.

Ubiquiti Networks предлага разнообразие от U Fiber модули, които да отговарят за оптичната свързаност на вашите инсталации. 

UF-SM-10G, UF-SM-1G-S

 

СПЕЦИФИКАЦИЯ

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
PRODUCT SPECIFICATIONS
Data Rate 1/10 Gbps
Cable distance 30m - 10Gbps (Cat 6A), 100m - 1Gbps (Cat 5e)
Файл Информация
U_Fiber_Modules_FiberCable_DS (1)(1) [PDF, 4.52 MB]

Нови продукти

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.
Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Цена без ДДС: 419.00лв.
Цена с ДДС: 502.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.