Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

UF-SM-1G-S - Single Mode 3km - Комплект 2бр

Supported Media - Single-Mode Fiber

Connector Type - LC (1)

BiDi - YES

TX Wavelength - Blue-1310 nm, Yellow-1550 nm

RX Wavelength - Blue-1550 nm, Yellow-1310 nm

Data Rate - 1.25 Gbps SFP

Cable Distance - 3 km

СПЕЦИФИКАЦИЯ

Цена без ДДС: 48.00лв.
Цена с ДДС: 57.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Файл Информация
U_Fiber_Modules_FiberCable_DS (1)(1) [PDF, 4.52 MB]

Нови продукти

4 Портов Гигабит PoE Инжектор - POE-BOX4-G

4 Портов Гигабит PoE Инжектор - POE-BOX4-G

Цена без ДДС: 30.00лв.
Цена с ДДС: 36.00лв.
8 портов гигабит PoE инжектор - POE-BOX8-G

8 портов Гигабит PoE инжектор - POE-BOX8-G

Цена без ДДС: 48.00лв.
Цена с ДДС: 57.60лв.
POE-48-24W - ПоЕ Адаптер 48V 24W

48V ПоЕ Адаптер 0.5А - POE-48-24W

Цена без ДДС: 21.00лв.
Цена с ДДС: 25.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.
 LBE-5AC-Gen2 - airMAX AC CPE

LBE-5AC-Gen2 - airMAX AC CPE

Цена без ДДС: 115.00лв.
Цена с ДДС: 138.00лв.