Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

UF-SM-1G-S - Single Mode 3km - Комплект 2бр

Supported Media - Single-Mode Fiber

Connector Type - LC (1)

BiDi - YES

TX Wavelength - Blue-1310 nm, Yellow-1550 nm

RX Wavelength - Blue-1550 nm, Yellow-1310 nm

Data Rate - 1.25 Gbps SFP

Cable Distance - 3 km

СПЕЦИФИКАЦИЯ

Цена без ДДС: 48.00лв.
Цена с ДДС: 57.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Файл Информация
U_Fiber_Modules_FiberCable_DS (1)(1) [PDF, 4.52 MB]

Нови продукти

Mercusys MW305R - Безжичен Рутер

Mercusys MW305R - Безжичен Рутер

Цена без ДДС: 17.50лв.
Цена с ДДС: 21.00лв.
Mercusys MW325R - Безжичен рутер

Mercusys MW325R - Безжичен рутер

Цена без ДДС: 21.00лв.
Цена с ДДС: 25.20лв.
LHG XL 52 ac - RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL

LHG XL 52 ac - RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL

Цена без ДДС: 282.00лв.
Цена с ДДС: 338.40лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 129.00лв.
Цена с ДДС: 154.80лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.