Количка

0 артикула
Начало UbiquitiU Fiber3км UF-SM-1G-S - Single Mode, LC конектор - Комплект 2бр - Ubiquiti Networks

3км UF-SM-1G-S - Single Mode, LC конектор - Комплект 2бр - Ubiquiti Networks

Цена без ДДС: 48.00лв.
Цена с ДДС: 57.60лв.
  • Код:
    UF-SM-1G-S
  • Тегло:
    0.200 кг

Supported Media - Single-Mode Fiber

Connector Type - LC (1)

BiDi - YES

TX Wavelength - Blue-1310 nm, Yellow-1550 nm

RX Wavelength - Blue-1550 nm, Yellow-1310 nm

Data Rate - 1.25 Gbps SFP

Cable Distance - 3 km

СПЕЦИФИКАЦИЯ

На Склад

Брой:
Добави в желани

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
UF-SM-1G-S - Single Mode 3km - Комплект 2бр
ФайлИнформация
U_Fiber_Modules_FiberCable_DS (1)(1) [PDF, 4.52 MB]

Нови продукти

Най-продавани