Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

UF-SM-1G-S - Single Mode 3km - Комплект 2бр

Supported Media - Single-Mode Fiber

Connector Type - LC (1)

BiDi - YES

TX Wavelength - Blue-1310 nm, Yellow-1550 nm

RX Wavelength - Blue-1550 nm, Yellow-1310 nm

Data Rate - 1.25 Gbps SFP

Cable Distance - 3 km

СПЕЦИФИКАЦИЯ

Цена без ДДС: 48.00лв.
Цена с ДДС: 57.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Файл Информация
U_Fiber_Modules_FiberCable_DS (1)(1) [PDF, 4.52 MB]

Нови продукти

Dahua HAC-HDW1200M-S4

Dahua HAC-HDW1200M-S4

Цена без ДДС: 50.00лв.
Цена с ДДС: 60.00лв.
HAC-T1A21-0280B

Dahua HAC-T1A21-0280B - 2MP, 20 метра, вътрешен монтаж

Цена без ДДС: 37.50лв.
Цена с ДДС: 45.00лв.
hAP ac3 - RBD53iG-5HacD2HnD

hAP ac3 - RBD53iG-5HacD2HnD

Цена без ДДС: 155.00лв.
Цена с ДДС: 186.00лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.