Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Supported Media - Single-Mode Fiber

Connector Type - (2)LC

BiDi - Not available

TX Wavelength - 1310nm

RX Wavelength - 1310nm

Data Rate - 10 Gbps SFP+

Cable Distance - 10km

СПЕЦИФИКАЦИЯ

 

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Файл Информация
U_Fiber_Modules_FiberCable_DS (1)(1) [PDF, 4.52 MB]

Нови продукти

MikroTik cAP XL ac - RBcAPGi-5acD2nD-XL

MikroTik cAP XL ac - RBcAPGi-5acD2nD-XL

Цена без ДДС: 165.00лв.
Цена с ДДС: 198.00лв.
ES-8-150W

ES-8-150W - ПоЕ Суич 8 порт - EdgeSwitch 8 150W

Цена без ДДС: 349.00лв.
Цена с ДДС: 418.80лв.
HGO-LTE-W

HGO-LTE-W

Цена без ДДС: 14.00лв.
Цена с ДДС: 16.80лв.

Най-продавани

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
PowerBeam M5 400

PBE-M5-400 - PowerBeam M5 400

Цена без ДДС: 145.00лв.
Цена с ДДС: 174.00лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 32.60лв.
Цена с ДДС: 39.12лв.