Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

PFA135 - Водоустойчива Разпределителна Кутия

Разпределителна кутия водоустойчива за външен монтаж на булет камери. Съвместима

с камери от сериите: HFWxxxxB, HFWxxxxB(-AS), HFWxxxxD(-AS), HFWxxxxR-V, HFWxxxxR-Z

Изработена от алуминий, натоварване до 1кг, размери Ф90х33.7mm.

  • Марка:
  • Код: PFA135
  • Тегло: 0.200 кг
-5%
Цена без ДДС: 11.40лв.
Цена с ДДС: 13.68лв.
Каталожна цена: 14.40лв.
Суми без ДДС:
Цена: 11.40лв.
Каталожна цена: 12.00лв.
Отстъпка: 0.60лв. (5.00%)

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Model DH-PFA135
General
Material Aluminum
Dimension φ90mmx34.1mm(φ3.54”x1.34”)
Inch Thread M20(G1/2”)
Load Bearing 1.0kg(2.2lb)
Weight 0.16kg(0.35lb)
Color White
Operating Temperature -40ºC~+60ºC(-40℉~+140℉)
Humidity 0~90% RH

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.