Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

PFB200C

Стойка за вграждане в окачен таван. Изработена PVC, натоварване до 1кг, размери Ф166х75.8m.

Подходяща за камери IP: SD22204T-GN(-W), HDBW2121/2221/2320/2421R-ZS/VFS.

HDCVI: SD22204I-GC, HDBW1100/1200/2120/2220RVF,

HDBW2120/2220/2221/2401R-Z.

  • Марка:
  • Код: PFB200C
  • Тегло: 0.500 кг
-5%
Цена без ДДС: 16.72лв.
Цена с ДДС: 20.06лв.
Каталожна цена: 21.12лв.
Суми без ДДС:
Цена: 16.72лв.
Каталожна цена: 17.60лв.
Отстъпка: 0.88лв. (5.00%)

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Model DH-PFB200C
General
Material SECC & PC
Dimension (W x H x D) Φ166.0mm x 75.8mm
Pipe Thread G3/4″
Operating Temperature -40ºC ~60ºC
Humidity 0~90% RH
Load Bearing 1.0Kg
Weight 0.32Kg

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.