Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Dahua IPC-HDBW1420E-0360B 4МП IP Камера

4 MP H.264+ True DAY/NIGHT IP водо и вандалоустойчива куполна камера или 2688x1520. 1/3” OV4689 progressive scan CMOS сензор със светлочувствителност 0.31Lux/F2.2(Color), 0Lux/F2.2(IR on). 

Механичен IR cut Filter.

Интелигентна IR LED подсветка – 30m.

Фиксиран обектив 3.6mm/F2.2 с хоризонтален ъгъл 83º.

Метален вандалоустойчив корпус подходящ за външен монтаж, степен на защита IP67 & IK10.

Опция - с обектив 2.8mm/F2.2 с хоризонтален ъгъл 106º.

  • Марка:
  • Код: IPC-HDBW1420E-0360B
  • Тегло: 0.500 кг
Цена без ДДС: 198.00лв.
Цена с ДДС: 237.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

4 MP H.264+ True DAY/NIGHT IP водо и вандалоустойчива куполна камера или 2688x1520. 1/3” OV4689 progressive scan CMOS сензор със светлочувствителност 0.31Lux/F2.2(Color), 0Lux/F2.2(IR on).

Механичен IR cut Filter. Dual stream с компресия H.264+/H.264, резолюция 4Mpix (2688x1520)/20FPS, 3Mpix (2304x1296)/25FPS, 1080P (1920x1080)/25FPS, 720P(1280x720)/25FPS, (D1,CIF)/25fps.

Функции: Детекция на движение, 3D-DNR, ROI, HLC, BLC, DWDR, AGC, AWB, Privacy mask, Digital zoom, Flip, Mirror.

Вградена интелигентна IR LED подсветка – с дистанция на светене до 30m. Поддържа ONVIF, PSIA, CGI.

Интерфейси: Network: RJ-45 (10/100Base-T).

Приложения за наблюдение: Windows: DSS, SmartPSS, Firefox, IE, Chrome и др.; MAC: Safari, SmartPSS for MAC; iOS: iDMSS, Easy4IP; Android: gDMSS, Easy4IP; Linux: DSS.

Работна темп: -30ºC ~ 60ºC; Захранване: DC12V}10%/max4.3W, PoE (802.3af). Вградена 6kV TVS гръмозащита.

Съвместими монтажни аксесоари: PFA136, PFB203W, PFA200W, PFA106+(PFB305W/PFB220C+PFA117), PFA150, PFA151, PFA152-E.

Размери: ф110х81mm. Метален вандалоустойчив корпус подходящ за външен монтаж, степен на защита IP67 & IK10.

Файл Информация
DH-IPC-HDBW1420E_Datasheet_20170602 [PDF, 576.73 KB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.