Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

mANT 19s - Секторна Антена 19dBi 120градуса

mANT 19s е 120 градуса секторна антена с двойна поляризация и усилване 19dBi в честотния диапазон 5.17 - 5.825GHz.

В комплект с окачване с U-болтове.

  • Марка:
  • Код: MTAS-5G-19D120
  • Тегло: 2.000 кг
Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Details
Product code MTAS-5G-19D120
Antenna gain DBI 19
Frequency Range 5.17 - 5.825 GHz
Polarization Vertical and horizontal
Beamwidth 120 deg (azimuth) 5 deg (elevation)
VSWR 1.43 typ, 1.8 max
Port to Port Isolation >40 dB min
Front-to-Back Ratio >30 dB
Cross Polarization >30 dB
Diameter x Depth 152 x 598 x 78 mm
Weight 1270 g
Connector two RP-SMA
Suggested price $99
Файл Информация
mANT_series-151027113452 [PDF, 549.96 KB]

Нови продукти

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.
Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Цена без ДДС: 419.00лв.
Цена с ДДС: 502.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.