Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

mANT 19s - Секторна Антена 19dBi 120градуса

mANT 19s е 120 градуса секторна антена с двойна поляризация и усилване 19dBi в честотния диапазон 5.17 - 5.825GHz.

В комплект с окачване с U-болтове.

  • Марка:
  • Код: MTAS-5G-19D120
  • Тегло: 2.000 кг
Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Details
Product code MTAS-5G-19D120
Antenna gain DBI 19
Frequency Range 5.17 - 5.825 GHz
Polarization Vertical and horizontal
Beamwidth 120 deg (azimuth) 5 deg (elevation)
VSWR 1.43 typ, 1.8 max
Port to Port Isolation >40 dB min
Front-to-Back Ratio >30 dB
Cross Polarization >30 dB
Diameter x Depth 152 x 598 x 78 mm
Weight 1270 g
Connector two RP-SMA
Suggested price $99
Файл Информация
mANT_series-151027113452 [PDF, 549.96 KB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.