Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Panasonic LC-P1238P – 12V 38Ah

Приложения:

  • Телекомуникационни системи;
  •  UPS (непрекъсваеми токозахранващи устройства);
  • Аварийното осветление;
  • Инвалидни колички;
  • Резервни захранвания;
  • Индустриално оборудване;

  • Марка:
  • Код: LC-P1238P
  • Тегло: 12.500 кг
Цена без ДДС: 169.00лв.
Цена с ДДС: 202.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 15.72лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Без нужда от поддръжка  -  Затворени, клапанно регулирани оловни акумулаторни батерии  -  Дълъг живот: 6-9 години

Работи във всяко положение  -   Бързо зареждане, висок капацитет  -  Висока енергийна плътност

 

Модел - LC-P1238P

Технология - Absorbed Glass Mat (AGM) 

Химия - Оловно-киселинна 

Капацитет - 38 AH 

Напрежение - 12V 

Проектиран живот 10 – 12 години 

Клема - M5 threaded post 

Дължина 197 mm, Широчина 165 mm, Височина 175 mm 

Обща височина - 180 mm

Тегло - 12.5 кг 

Работна температура -15°C до +50 °C 

Гаранция - 3 Години 

Контейнер - Flame-retardant (UL94V-0) 

Производител - Panasonic

Файл Информация
VRLA-Panasonic-LC-P1238P-12V-38Ah [PDF, 220.93 KB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.