Количка

0 артикула

S+85DLC03D

Цена без ДДС: 104.00лв.
Цена с ДДС: 124.80лв.
  • Код:
    S+85DLC03D
  • Тегло:
    0.200 кг

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections 

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

СПЕЦИФИКАЦИЯ

Марка:

На Склад

Брой:
Добави в желани

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
S+85DLC03D
S+85DLC03D

Product specifications

Details
Product code S+85DLC03D
Data Rate 10G
Distance 300m
Mode MM
Wavelength 850nm
Connector LC
Format SFP+
Suggested price $59.00
ФайлИнформация
SFP2-131002143549 [PDF, 262.56 KB]

Нови продукти

Най-продавани