Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

S+85DLC03D

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections 

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

  • Марка:
  • Код: S+85DLC03D
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 104.00лв.
Цена с ДДС: 124.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Product specifications

Details
Product code S+85DLC03D
Data Rate 10G
Distance 300m
Mode MM
Wavelength 850nm
Connector LC
Format SFP+
Suggested price $59.00
Файл Информация
SFP2-131002143549 [PDF, 262.56 KB]

Нови продукти

Mercusys MW305R - Безжичен Рутер

Mercusys MW305R - Безжичен Рутер

Цена без ДДС: 17.50лв.
Цена с ДДС: 21.00лв.
Mercusys MW325R - Безжичен рутер

Mercusys MW325R - Безжичен рутер

Цена без ДДС: 21.00лв.
Цена с ДДС: 25.20лв.
LHG XL 52 ac - RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL

LHG XL 52 ac - RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL

Цена без ДДС: 282.00лв.
Цена с ДДС: 338.40лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 129.00лв.
Цена с ДДС: 154.80лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.