Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

quickMOUNT

quickMOUNT е опростена стойка за стена или тръба, на която се монтират малки насочени или секторни антени. Може да се използва за преходник от стълбове с голям диаметър към антени с малки размери осигуряващ надеждно закрепване. Възможно е завъртане по хоризнталата на 190°. Възможен е монтажа на на 2бр SXT, създавайки repeater точка или по-широк сектор на покритие.

Спецификация-Клик или в "Изтегляния"

  • Марка:
  • Код: QM
  • Тегло: 0.300 кг
Цена без ДДС: 9.00лв.
Цена с ДДС: 10.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Спецификация-Клик или виж в "Изтегляния"

 

Комплектация:

Файл Информация
quickmount-150706154840 [PDF, 361.89 KB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.