Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

NanoBracket SXT 2.0

NanoBracket® SXT 2.0 е 2ра генерация  NanoBracket® за RB SXT. Подобреното триосово окачване за устройства от MikroTik SXT серия позволява плавно и прецизно насочване в желаната посока и ъгъл. Удобен и здрав монтаж към стена или тръба.

Основата е изработена от алуминиева отливка, пластмасовите части са изработени от здрава и висококачествена ABS, UV устойчива пластмаса. Крепежите са от неръждаема стомана.

Виж Видео

 

  • Марка:
  • Код: NBS002
  • Тегло: 0.350 кг
Цена без ДДС: 25.00лв.
Цена с ДДС: 30.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Файл Информация
NBSXT2UserGuide [PDF, 397.79 KB]
NanoBracketSXT2_Datasheet [PDF, 472.73 KB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.