Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

SCP-75-24 - Захранващ Адаптер с функция за зареждане на акумулатор/и 27,6V 2.7A

SCP-75-24 е захранващ адаптер с функция за зареждане на акумулатор/и. Напрежение - 27,6V ампераж - 2.7A.

  • Марка:
  • Код: SCP-75-24
  • Тегло: 0.500 кг
Цена без ДДС: 45.00лв.
Цена с ДДС: 54.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

SCP-75 Series are a range of 75W AC-DC single output enclosed switching CCTV/Security power supplies, offering universal input voltage of 85 ~ 264VAC with energy saving concept and constant voltage output design. The SCP series are designed to have both terminal block and wires for output connection, which provides more flexibility to the installation; Other built-in functions include battery voltage detection, battery temperature compensation (by external NTC thermistor), battery polarity protection (by fuse), and protections for short circuit, overload, and over voltage.

 

 

* Universal AC input / Full range

 

* Protections: Short circuit / Overload / Over voltage
* Battery low and battery polarity protection
* Cooling by free air convection
* 100% full load burn-in test
* Fixed switching frequency at PFC 67KHz, PWM 134KHz
* Fixed 2 years warranty
Файл Информация
SCP-75-SPEC [PDF, 558.47 KB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.