Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

mANT30 PA - MTAD-5G-30D3-PA

mANT30 Precise е професионален клас 5Ghz, 30dBi антена с двойна поляризация. Антената е с параболичен рефлектор с диаметър 70см, двуполярен касагрейн облъчвател и усъвършенствано окачване за прецизен монтаж, настройка и насочване. Антената е проектирана за бързо и лесно свързване с NetMetal, NetBox или други безжични устройства с включените в комплекта FlexGuide кабели.

СПЕЦИФИКАЦИЯ

  • Марка:
  • Код: MTAD-5G-30D3-PA
  • Тегло: 7.000 кг
Цена без ДДС: 189.00лв.
Цена с ДДС: 226.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 12.51лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

mANT30 Precise е професионален клас 5Ghz, 30dBi антена с двойна поляризация. Антената е с параболичен рефлектор с диаметър 70см, двуполярен касагрейн облъчвател и усъвършенствано окачване за прецизен монтаж, настройка и насочване. Антената е проектирана за бързо и лесно свързване с BaseBox5 или други безжични устройства с включените в комплекта FlexGuide кабели.

Product specifications

Details
Product code MTAD-5G-30D3-PA
Antenna gain DBI 30dbi
Frequency Range 4.7-5.875 GHz
Polarization Vertical and Horizontal
Beamwidth 3 deg
VSWR ≤ 1.4 typ, ≤ 1.8 max
Port to Port Isolation >40dB min
Front-to-Back Ratio >30 dB
Cross Polarization >40 dB
Power Rating 100W
Impedance 50 ohms
Elevation adjustment range +/- 15 deg
Diameter x Depth 70 x 45cm (27.5 x 17.8in)
Weight 5.7kg (12.6 lbs)
Reflector Aluminum
Outdoor Rating ETSI EN 300 019-2-4
Standards EN 302 326 DN1, DN2, DN3, DN5
Wind Survivability 201kph (125mph)
Wind Load (125 mph) 181.4kg (400 lbs)
Operating Temperature -50°C to 80°C(-49°F to 158°F)
Pole Mount Diameter Range 3 to 10cm (1.2 to 3.9in)
Connector 2x RP-SMA Female (outside thread)
Packaged size 73x73x20cm (29x29x8in)
Packaged weight 8.4 kg (18,5)
Suggested price $129.00
Файл Информация
Brochure - mANT30 [PDF, 626.02 KB]

Нови продукти

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.
Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Цена без ДДС: 419.00лв.
Цена с ДДС: 502.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.