Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

D-Link GO-SW-8G - 8 Портов Гигабит Суич

Суич D-Link GO-SW-8G, 1000Mbps, 8-Port

  • Марка:
  • Код: GO-SW-8G
  • Тегло: 0.330 кг
Цена без ДДС: 30.00лв.
Цена с ДДС: 36.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Switching Fabric:
• 16Gbps

Standards:
• IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
• IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper)
• IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twistedpair copper)
• ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation
• IEEE 802.3x Flow Control
• IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)

Protocol:
• CSMA/CD

Data Transfer Rates:
• Ethernet:
• 10 Mbps (half duplex), 20 Mbps (full duplex)
• Fast Ethernet:
• 100 Mbps (half duplex), 200 Mbps (full duplex)
• Gigabit Ethernet:
• 2000 Mbps (full duplex)

Topology:
• Star

Network Cables:
• 10BASE-T:
• UTP CAT 3, 4, 5/5e (100 m max.)
• EIA/TIA-586 100-ohm STP (100 m max.)
• 100BASE-TX, 1000BASE-T:
• UTP CAT 5/5e (100 m max.)
• EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.)

Media Interface Exchange:
• Auto MDI/MDIX adjustment for all ports

LED Indicators:

• Per port: Link/Activity/Speed
• Per device: Power

Transmission Method:
• Store-and-forward

MAC Address Table:
• 8K

MAC Address Learning:
• Automatic update

Packet Filtering/Forwarding Rates:
• Ethernet: 14,880 pps per port
• Fast Ethernet: 148,800 pps per port
• Gigabit Ethernet: 1,488,000 pps per port

RAM Buffer:
• 128KB per device

Jumbo Frames:
• 9,216 Bytes

DC Input:
• External 5 V/1 A Level "V" Power Adapter

Power Consumption:
• DC input: 3.06 watts
• AC input: 3.9 watts

MTBF:
• 412,433 hours

Operating Temperature:
• 0 to 40 ˚C

Storage Temperature:
• -10 to 70 ˚C

Operating Humidity:
• 10% to 90% RH non-condensing

Storage Humidity:
• 5% to 90% RH non-condensing

Dimensions:
• 128 x 68.5 x 25.4 mm

Weight:
• 195 grams

Certifications:
• FCC Class B
• ICES-003 Class B
• CE Class B
• C-Tick Class B
• VCCI Class B
• cUL/UL
• CCC
• Anatel
• LVD

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.