Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

PCI to miniPCI adapter

PCI to miniPCI adapter:
Passive adapter from PCI to miniPCI bus, allows installation of miniPCI peripherals in PCI systems. The slot bracket has a punchout compatible with SMA pigtail cables.

  • Марка:
  • Код: PCI-miniPCI
  • Тегло: 0.500 кг
Data sheet: /files/data/pdf/PCI-miniPCI_data.pdf|Click here to view product data sheet.
Цена без ДДС: 17.00лв.
Цена с ДДС: 20.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
PCI to miniPCI adapter:
 
Passive adapter from PCI to miniPCI bus, allows installation of miniPCI peripherals in PCI systems. The slot bracket has a punchout compatible with SMA pigtail cables.

Нови продукти

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.
Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Цена без ДДС: 419.00лв.
Цена с ДДС: 502.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.