Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

HGO-antenna-OUT

HGO-antenna-OUT е двубандова антена за 2.4GHz / 5GHz обхват завършваща на RP-SMA female конектор. Усилването и е 3.3dBi на 2.4GHz  и 5.5-7.1dBi в 5GHz обхват. С добавянето на две такива антени към NetMetal ac2, получавате мощен двубандов аксес пойнт(безжична точка за достъп) за външен монтаж.

  • Марка:
  • Код: HGO-antenna-OUT
  • Тегло: 0.300 кг
Цена без ДДС: 16.00лв.
Цена с ДДС: 19.20лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

ML-DAC40G+2 - 40G QSFP+ DAC Cable, 2m

ML-DAC40G+2 - 40G QSFP+ DAC Cable, 2m

Цена без ДДС: 59.00лв.
Цена с ДДС: 70.80лв.
10км MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 2x LC connector, DDM

10км ML-S+31D-10 - 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 2x LC connector, DDM

Цена без ДДС: 45.00лв.
Цена с ДДС: 54.00лв.

Най-продавани

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 93.00лв.
Цена с ДДС: 111.60лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.