Количка

0 артикула
Начало Оптични МрежиSFP МодулиОптични SFP Модули 1,25G40км ML-S31D-40 - 1.25G SFP модул, SM, 1310nm, 2x LC конектор, DDM, Cisco и MikroTik съвместим

40км ML-S31D-40 - 1.25G SFP модул, SM, 1310nm, 2x LC конектор, DDM, Cisco и MikroTik съвместим

Цена без ДДС: 29.00лв.
Цена с ДДС: 34.80лв.
  • Код:
    ML-S31D-40
  • Тегло:
    0.100 кг

ML-S31D-40  е  1.25G SFP модул с дължина на вълната 1310nm и два LC конектора за Single Mode оптична връзка до 40 км. Модулът e съвместим с продуктите на MikroTik и с други маркирани като „Cisco compatible“. 

 

На Склад

Брой:
Добави в желани

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
ML-S31D-40 - 1.25G SFP optical module, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S31D-40 - 1.25G SFP optical module, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Specifications

Optics

Format:SFP

For cable type:Single Mode

Transmission speed:1 Gbps

Wavelength - Tx/Rx [nm]:1310

Distance [km]:40

Transfer type:2-fiber

 

Connectors and Interfaces

Optical Connectors:(2) LC

 

Physical characteristics

Operating temperature [°C]:-10 up to 70

 

General

Compatibility:Cisco

 

Software

DDMI - diagnostics:Yes

Нови продукти

Най-продавани