Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

ML-S31D-40 - 1.25G SFP optical module, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-40  е  1.25G SFP модул с дължина на вълната 1310nm и два LC конектора за Single Mode оптична връзка до 40 км. Модулът e съвместим с продуктите на MikroTik и с други маркирани като „Cisco compatible“. 

 

  • Марка:
  • Код: ML-S31D-40
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 29.00лв.
Цена с ДДС: 34.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Specifications

Optics

Format:SFP

For cable type:Single Mode

Transmission speed:1 Gbps

Wavelength - Tx/Rx [nm]:1310

Distance [km]:40

Transfer type:2-fiber

 

Connectors and Interfaces

Optical Connectors:(2) LC

 

Physical characteristics

Operating temperature [°C]:-10 up to 70

 

General

Compatibility:Cisco

 

Software

DDMI - diagnostics:Yes

Нови продукти

CRS309-1G-8S+IN

CRS309-1G-8S+IN

Цена без ДДС: 393.00лв.
Цена с ДДС: 471.60лв.
AF60-LR - airFiber 60 LR

AF60-LR - airFiber 60 LR

Цена без ДДС: 780.00лв.
Цена с ДДС: 936.00лв.
KNOT - RB924i-2nD-BT5&BG77

KNOT - RB924i-2nD-BT5&BG77

Цена без ДДС: 152.00лв.
Цена с ДДС: 182.40лв.

Най-продавани

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 93.00лв.
Цена с ДДС: 111.60лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.