Количка

0 артикула
Начало Оптични МрежиSFP МодулиОптични SFP Модули 1,25GML-S31D-20 - 20km, 2x LC, 1.25G SFP optical module, SM, 1310nm, DDM -MaxLink

ML-S31D-20 - 20km, 2x LC, 1.25G SFP optical module, SM, 1310nm, DDM -MaxLink

Цена без ДДС: 19.00лв.
Цена с ДДС: 22.80лв.
  • Код:
    ML-S31D-20
  • Тегло:
    0.100 кг

ML-S31D-20 е аналог на MikroTik S-31DLC20DМодулът e съвместим с продуктите на MikroTik и с други маркирани като „Cisco съвместими“. 

ML-S31D-20 is 1.25G SFP module with wave length 1310nm, 2 LC connectors for maximal distance 20km with singlemode fiber. SFP module supports DDM - digital diagnostics monitoring.

The LC connectors in the SFP module have UPC type grinding.

Modules are compatible with all MikroTik products and with others marked as "Cisco compatible".

СПЕЦИФИКАЦИЯ

На Склад

Брой:
Добави в желани

Бърза поръчка без регистрация

Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Нов продукт
ML-S31D-20 - 20km, 2x LC, 1.25G SFP optical module, SM, 1310nm, DDM -MaxLink
ML-S31D-20 - 20km, 2x LC, 1.25G SFP optical module, SM, 1310nm, DDM -MaxLink

Technical parameters

Optics

Format:SFP
For cable type:Single Mode
Transmission speed:1 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]:1310
Distance [km]:20
Transfer type:2-fiber

Connectors and Interfaces

Optical Connectors:(2) LC

Physical characteristics

Operating temperature [°C]:-10 up to 70

General

Compatibility:Universal

Software

DDMI - diagnostics:Yes
ФайлИнформация
ML-S31D-20_DS [PDF, 423.08 KB]

Нови продукти

Най-продавани