Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

S-31DLC20D - SFP 20km Single Mode, with DDM

S-31DLC20D е 1.25G SFP модул с 1310nm Dual LC конектор, за оптични линкове Single Mode до 20 километра, с DDM поддръжка.

СПЕЦИФИКАЦИЯ( Data Sheet )

MikroTik SFP module compatibility table

  • Марка:
  • Код: S-31DLC20D
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 35.00лв.
Цена с ДДС: 42.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM

Units are tested and compatible with RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Product code S-31DLC20D
Wavelength 1310nm
Distance 20KM
Mode SM
Data Rate 1.25G
Connector Dual LC
Format SFP
Файл Информация
sfp_all-150601132341 [PDF, 581.22 KB]
SFP2-131002143557 [PDF, 262.56 KB]

Нови продукти

CRS312-4C+8XG-RM

CRS312-4C+8XG-RM

Цена без ДДС: 897.00лв.
Цена с ДДС: 1,076.40лв.
CRS305-1G-4S+IN

CRS305-1G-4S+IN

Цена без ДДС: 216.00лв.
Цена с ДДС: 259.20лв.
CRS326-24S+2Q+RM

CRS326-24S+2Q+RM

Цена без ДДС: 747.00лв.
Цена с ДДС: 896.40лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 99.90лв.
Цена с ДДС: 119.88лв.