Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

1.25G SFP, 1310nm Dual LC connector, up to 20km Single Mode, with DDM

S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM

  • Марка:
  • Код: S-31DLC20D
  • Тегло: 0.100 кг
Data sheet: /files/data/pdf/S-31DLC20D.pdf|Click here to view product data sheet.
Цена без ДДС: 35.00лв.
Цена с ДДС: 42.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM

Units are tested and compatible with RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Product codeS-31DLC20D
Wavelength1310nm
Distance20KM
ModeSM
Data Rate1.25G
ConnectorDual LC
FormatSFP
Файл Информация
sfp_all-150601132341 [PDF, 581.22 KB]

Нови продукти

NanoStation AC, NS-5AC

NanoStation AC, NS-5AC

Цена без ДДС: 196.00лв.
Цена с ДДС: 235.20лв.
US-8-150W - UniFi PoE Суич

US-8-150W - UniFi PoE Суич

Цена без ДДС: 333.00лв.
Цена с ДДС: 399.60лв.
ES-16-150W - EdgeSwitch 16 Порта PoE 150W

ES-16-150W - EdgeSwitch 16 Порта PoE 150W

Цена без ДДС: 470.00лв.
Цена с ДДС: 564.00лв.

Най-продавани

Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 135.00лв.
Цена с ДДС: 162.00лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

Цена без ДДС: 112.00лв.
Цена с ДДС: 134.40лв.
LHG 5

LHG 5

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.