Количка

0 артикула

S-31DLC20D - SFP 20km Single Mode, 2xLC, DDM

Цена без ДДС: 35.00лв.
Цена с ДДС: 42.00лв.
  • Код:
    S-31DLC20D
  • Тегло:
    0.100 кг

S-31DLC20D е 1.25G SFP модул с 1310nm Dual LC конектор, за оптични линкове Single Mode до 20 километра, с DDM поддръжка.

 

СПЕЦИФИКАЦИЯ( Data Sheet )

MikroTik SFP module compatibility table

DoC

Марка:

На Склад

Брой:
Добави в желани

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
S-31DLC20D - SFP 20km Single Mode, 2xLC, DDM
S-31DLC20D - SFP 20km Single Mode, 2xLC, DDM

Product specifications

Details
Product code S-31DLC20D
Connector Dual LC UPC
Data Rate 1.25G
Distance 20KM
Format SFP
MTBF Approximately 100'000 hours at 25C
Mode SM
Tested ambient temperature -40 to +70C
Wavelength 1310nm
Suggested price $29.00
ФайлИнформация
sfp_all-150601132341 [PDF, 581.22 KB]
SFP2-131002143557 [PDF, 262.56 KB]
CE_180805 [PDF, 850.63 KB]

Нови продукти

Най-продавани