Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

10км ML-S+31D-10 - 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 2x LC connector, DDM

ML-S+31D-10 е Single Mode 10G SFP+ модул с дължина на вълната 1310nm и два LC конектора за оптична връзка до 10 км. Модулът e съвместим с продуктите на MikroTik и с други маркирани като „Cisco съвместими“. 

  • Марка:
  • Код: ML-S+31D-10
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 45.00лв.
Цена с ДДС: 54.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Technical parameters

Connectors and Interfaces

Optical Connectors:  (2) LC

General

Compatibility:  Cisco, MikroTik

Optics

Format:  SFP+
For cable type:  Single Mode
Transmission speed:  10 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]:  1310
Distance [km]:  10
Transfer type:  2-fiber

Physical characteristics

Operating temperature [°C]:  -10 up to 70

Software

DDMI - diagnostics:  Yes

Нови продукти

XVR5108HS-4KL-I2 - 8 Channel Penta-brid 4K WizSense DVR

XVR5108HS-4KL-I2 - 8 Channel Penta-brid 4K WizSense DVR

Цена без ДДС: 370.00лв.
Цена с ДДС: 444.00лв.
XVR5116HS‐I2

XVR5116HS‐I2 - 16 Channel Penta-brid WizSense DVR

Цена без ДДС: 330.00лв.
Цена с ДДС: 396.00лв.
XVR5108HS‐I2 - 8(12)‐канално HDCVI/TVI/AHD/Analog/IP пентабридно AI цифрово записващо устройство (DVR

XVR5108HS‐I2 - 8(12) Channel Penta-brid WizSense DVR

Цена без ДДС: 235.00лв.
Цена с ДДС: 282.00лв.

Най-продавани

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
PowerBeam M5 400

PBE-M5-400 - PowerBeam M5 400

Цена без ДДС: 145.00лв.
Цена с ДДС: 174.00лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 93.00лв.
Цена с ДДС: 111.60лв.