Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Комплект от 2бр 10G SFP+ модули, WDM, SM, 10KM, 1x LC connector, DDM, Cisco compatible

MaxLink Комплект SFP+ модули за оптична връзка до 10км и скорости до 10 Gbps. Модулите са SingleMode с LC конектор, използват едно влакно и са „cisco съвместими“, така че са съвместими с почти всички активни устройства включително MikroTik.

ML-S+3327-10 е с Tx 1330 / Rx 1270nm 

ML-S+2733-10 е с Tx1270 / Rx 1330nm

 

  • Марка:
  • Код: ML-S+3327-10
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 130.00лв.
Цена с ДДС: 156.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Technical parameters

Connectors and Interfaces

Optical Connectors:  (1) LC

General

Compatibility:  Cisco

Optics

Format:  SFP+
For cable type:  Single Mode
Transmission speed:  10 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]:  1330 / 1270 and 1270 / 1330
Distance [km]:  10
Transfer type:  WDM

Physical characteristics

Operating temperature [°C]:  -10 up to 70

Software

DDMI - diagnostics:  Yes

Нови продукти

Wireless Wire Cube - CubeG-5ac60adpair - 2бр

Wireless Wire Cube - CubeG-5ac60adpair - 2бр

Цена без ДДС: 330.00лв.
Цена с ДДС: 396.00лв.
PowerBox Pro - RB960PGS-PB

PowerBox Pro - RB960PGS-PB

Цена без ДДС: 136.00лв.
Цена с ДДС: 163.20лв.
UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON Ubiquiti

UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON Ubiquiti

Цена без ДДС: 1,594.00лв.
Цена с ДДС: 1,912.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
 LBE-5AC-Gen2 - airMAX AC CPE

LBE-5AC-Gen2 - airMAX AC CPE

Цена без ДДС: 115.00лв.
Цена с ДДС: 138.00лв.