Количка

0 артикула

LC-PC/LC-PC SM, DUPLEX, 3m PATCH CORD

Цена без ДДС: 4.30лв.
Цена с ДДС: 5.16лв.
  • Код:
    LC-PC/LC-PCx2SM-3
  • Тегло:
    0.100 кг

Двойна Оптична Пач Корда с дължина 3м. 

Single Mode. Конектори LC-PC / LC-PC.

PATCH CORD LC-PC/LC-PC SM, DUPLEX, 3M

LC-PC/LC-PCx2SM-3

На Склад

Брой:
Добави в желани

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
PATCH CORD LC-PC/LC-PC SM, DUPLEX, 3M
PATCH CORD LC-PC/LC-PC SM, DUPLEX, 3MPATCH CORD LC-PC/LC-PC SM, DUPLEX, 3MPATCH CORD LC-PC/LC-PC SM, DUPLEX, 3M

    Нови продукти

    Най-продавани