Количка

0 артикула

SC-PC/SC-PC DUPLEX SX 1m PATCH CORD

Цена без ДДС: 3.20лв.
Цена с ДДС: 3.84лв.
  • Код:
    SC-SCx2SM-1
  • Тегло:
    0.100 кг

Двойна Пач Корда с дължина , Single Mode. Конектори SC-PC / SC-PC.

PATCH CORD SC-PC/SC-PC DUPLEX SX 1M

SC-SCx2SM-1

На Склад

Брой:
Добави в желани

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
SC-PC/SC-PC DUPLEX SX 1m PATCH CORD
SC-PC/SC-PC DUPLEX SX 1m PATCH CORD

    Нови продукти

    Най-продавани