Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

SC-PC/SC-PC DUPLEX SX 1m PATCH CORD

Двойна Пач Корда с дължина , Single Mode. Конектори SC-PC / SC-PC.

PATCH CORD SC-PC/SC-PC DUPLEX SX 1M

SC-SCx2SM-1

    Код: SC-SCx2SM-1
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 3.20лв.
Цена с ДДС: 3.84лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

Wireless Wire Cube - CubeG-5ac60adpair - 2бр

Wireless Wire Cube - CubeG-5ac60adpair - 2бр

Цена без ДДС: 330.00лв.
Цена с ДДС: 396.00лв.
PowerBox Pro - RB960PGS-PB

PowerBox Pro - RB960PGS-PB

Цена без ДДС: 136.00лв.
Цена с ДДС: 163.20лв.
UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON Ubiquiti

UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON Ubiquiti

Цена без ДДС: 1,594.00лв.
Цена с ДДС: 1,912.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
 LBE-5AC-Gen2 - airMAX AC CPE

LBE-5AC-Gen2 - airMAX AC CPE

Цена без ДДС: 115.00лв.
Цена с ДДС: 138.00лв.