Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

N-SW, NanoSwitch

NanoSwitch N-SW е външен 4-портов гигабитов суич с PoE passsthrough.

N-SW е външен 4-портов неуправляем суич с "винаги включен" PoE out(24V по 2 чифта) изход на три порта.

PoE In — RJ45 port supports 10/100/1000 Ethernet connections, and supports passive 24V, 2-pair PoE to power the switch.

PoE Out — RJ45 ports support 10/100/1000 Ethernet connections, and the three passive 24V, 2-pair PoE ports provide up to 24W PoE output.

NanoSwitch разполага с външен водоустойчив форм-фактор. Работна температура: -30 до 70 ° C (-22 до 158 ° F)

Цена без ДДС: 66.00лв.
Цена с ДДС: 79.20лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Nano Switch N-SW

Dimensions 196.4 x 93.5 x 32.4 mm (7.73 x 3.68 x 1.28")

Weight 271 g (9.6 oz)

Enclosure Characteristics White Polycarbonate

Total Non-Blocking Line Rate 4 Gbps

Typical Power Consumption 1.5W

Passive PoE Max. Wattage per Port 24V, 2-Pair, 1A per Port (24W)

Total Passive PoE Max. Wattage 24V, 2-Pair, 1A for 3 Ports (24W)

Power Method Passive 24V, 2-Pair PoE In

Power Supply POE-24-24W PoE Adapter (Not Included)

Passive PoE Voltage Range 21.6 - 26.4V

LEDs Speed/Link/Activity (All Ports)

Networking Interfaces (4) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports

PoE Interfaces Passive 24V, 2-Pair PoE In

ESD/EMP Protection Air: ± 24 kV, Contact: ± 24 kV

Operating Temperature -30 to 70° C (-22 to 158° F)

Operating Humidity 5 to 95% Noncondensing

Shock and Vibration ETSI300-019-1.4 Standard

Certifications CE, FCC, IC

Файл Информация
NanoSwitch_DS [PDF, 4.51 MB]

Нови продукти

CRS112-8P-4S-IN

CRS112-8P-4S-IN

Цена без ДДС: 259.00лв.
Цена с ДДС: 310.80лв.
LAP-GPS

LAP-GPS

Цена без ДДС: 159.00лв.
Цена с ДДС: 190.80лв.
S+RJ10 - 6-speed RJ-45 module for up to 10 Gbps

S+RJ10 r2- 6-speed RJ-45 module for up to 10 Gbps

Цена без ДДС: 91.00лв.
Цена с ДДС: 109.20лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
SeaMax SA-WR314N - Безжичен Рутер 300Mbps

SeaMax SA-WR314N - Безжичен Рутер 300Mbps

Цена без ДДС: 21.00лв.
Цена с ДДС: 25.20лв.
S-31DLC20D - SFP 20km Single Mode, with DDM

S-31DLC20D - SFP 20km Single Mode, with DDM

Цена без ДДС: 35.00лв.
Цена с ДДС: 42.00лв.