Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

CRS317-1G-16S+RM

CRS317-1G-16S+RM е управляем rack-mountable суич с  Layer3 функции, той има 16 SFP+ порт за 10GbE свързаност и 1GbE меден порт за мениджмънт. CRS317-1G-16S+RM има суичинг чип от следващо поколение, даващ проводникова скорост(wire speed performance) за всичките 16 10GbE порта със всяка Ethernet frame size. Новите функции, като хардуерно базираното Spanning Tree Protocol и Link Aggregation(LACP), осигуряват подобрена защита и истинско професионално представяне на вашата мрежа. CRS317 има двойно резервно захранване и пасивно охлаждане, така че е напълно безшумен - за горещи условия на работа два вентилатора автоматично ще охлаждат системата ако е необходимо.

  • Марка:
  • Код: CRS317-1G-16S+RM
  • Тегло: 2.000 кг
Цена без ДДС: 546.00лв.
Цена с ДДС: 655.20лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Details
Product code CRS317-1G-16S+RM
Architecture ARM 32bit
CPU 98DX8216B0-BRR4C000
CPU core count 2
CPU nominal frequency 800 MHz
Dimensions 443 x 224 x 44 mm
License level 6
Operating System RouterOS or SwitchOS
Size of RAM 1 GB
Storage size 16 MB
Storage type FLASH
Tested ambient temperature -20 to 60° C
Suggested price $399.00

Switching results

CRS317-1G-16S+RM  
Mode Configuration 64 byte 512 byte 1518 byte
kpps Mbps kpps Mbps kpps Mbps
Switching Non blocking Layer 2 throughput 239,583.3 122,666.7 37,828.9 154,947.4 13,085.2 158,906.4
Switching Non blocking Layer 2 capacity 239,583.3 245,333.3 37,828.9 309,894.7 13,085.2 317,812.7
Switching Non blocking Layer 1 throughput 239,583.3 161,000.0 37,828.9 161,000.0 13,085.2 161,000.0
Switching Non blocking Layer 1 capacity 239,583.3 322,000.0 37,828.9 322,000.0 13,085.2 322,000.0

Ethernet test results

CRS317-1G-16S+RM 98DX8216B0 all port test
Mode Configuration 1518 byte 512 byte 64 byte
kpps Mbps kpps Mbps kpps Mbps
Bridging none (fast path) 268.3 3258.2 361.2 1479.5 355.2 181.9
Bridging 25 bridge filter rules 98.4 1195.0 98.6 403.9 98 50.2
Routing none (fast path) 254.4 3089.4 309.8 1268.9 315.4 161.5
Routing 25 simple queues 104.6 1270.3 104.4 427.6 104.6 53.6
Routing 25 ip filter rules 104.6 1270.3 103.4 423.5 103.9 53.2
  1. All tests are done with Xena Networks specialized test equipment (XenaBay),and done according to RFC2544 (Xena2544)
  2. Max throughput is determined with 30+ second attempts with 0,1% packet loss tolerance in 64, 512, 1518 byte packet sizes
  3. Values in Italic indicate that max throughput was reached without maxing out CPU, but because board interface configuration was maxed out
  4. Test results show device maximum performance, and are reached using mentioned hardware and software configuration, different configurations most likely will result in lower results
 

Powering

Details
Max Power consumption 44W
Number of AC inputs 2
AC input range 100-240 V
 

Ethernet

Details
10/100/1000 Ethernet ports 1
 

Fiber

Details
SFP+ ports 16
 

Peripherals

Details
Serial port RJ45
 

Other

Details
CPU temperature monitor Yes
 
 

Included parts

Файл Информация
CRS317-1G-16Splus-171215094216 [PDF, 395.75 KB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.