Валута
BGN
  • EUR
  • BGN
Език
Меню
Профил
Език

PIGTAIL SC/UPC 900UM 1.5M G657A

Цена без ДДС: 2.00лв.
Цена с ДДС: 2.40лв.
  • Оценка: (0)
  • Код:
    SC/UPC1.5
  • Тегло:
    0.000 кг
Pigtail SC/UPC 900UM 1.5M G657A
Insertion loss: 0,05dB
Return loss: 52,1 dB

На Склад

Добави в желани

Бърза поръчка без регистрация

Just 2 полета to fill in
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.

Нови продукти

Най-продавани