Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

PATCHCORD SM SC-SC/UPC SIM 3.0MM 5M

PatchCord SM SC-SC/UPC SIM 3.0MM 5M

    Код: SC-SC/UPC5
Цена без ДДС: 9.00лв.
Цена с ДДС: 10.80лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

SC/UPC – SC/UPC  SX   SM  

G657A   ɸ3.0   5M   9/125 um

Insertion Loss

Return Loss

~ 0.18 dB (+ 0.06 dB)

~ 52 dB (+ 2 dB)

Нови продукти

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.
Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Цена без ДДС: 419.00лв.
Цена с ДДС: 502.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.