Валута
BGN
  • EUR
  • BGN
Език
Меню
Профил
Език

PATCHCORD SM SC-SC/UPC SIM 3.0MM 5M

Цена без ДДС: 5.00лв.
Цена с ДДС: 6.00лв.
  • Код:
    SC-SC/UPC5
  • Тегло:
    0.000 кг

PatchCord SM SC-SC/UPC SIM 3.0MM 5M

На Склад

Добави в желани

Бърза поръчка без регистрация

Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.

SC/UPC – SC/UPC  SX   SM  

G657A   ɸ3.0   5M   9/125 um

Insertion Loss

Return Loss

~ 0.18 dB (+ 0.06 dB)

~ 52 dB (+ 2 dB)

Нови продукти

  • IMOU IPC-S6DP-5M0WEB

    IMOU IPC-S6DP-5M0WEB

    Цена без ДДС:100.00лв.
    Цена с ДДС:120.00лв.
  • IMOU SF108C

    IMOU SF108C

    Цена без ДДС:18.00лв.
    Цена с ДДС:21.60лв.
  • IMOU SF105C

    IMOU SF105C

    Цена без ДДС:15.00лв.
    Цена с ДДС:18.00лв.

Най-продавани