Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

PATCHCORD SM SC-SC/UPC SIM 3.0MM 5M

PatchCord SM SC-SC/UPC SIM 3.0MM 5M

    Код: SC-SC/UPC5
Цена без ДДС: 9.00лв.
Цена с ДДС: 10.80лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

SC/UPC – SC/UPC  SX   SM  

G657A   ɸ3.0   5M   9/125 um

Insertion Loss

Return Loss

~ 0.18 dB (+ 0.06 dB)

~ 52 dB (+ 2 dB)

Нови продукти

NBE-5AC-GEN2

NBE-5AC-GEN2

Цена без ДДС: 151.00лв.
Цена с ДДС: 181.20лв.
RB1100AHx4 Dude Edition

RB1100Dx4 - RB1100AHx4 Dude Edition

Цена без ДДС: 508.00лв.
Цена с ДДС: 609.60лв.
LBE-5AC-LR

LBE-5AC-LR

Цена без ДДС: 178.00лв.
Цена с ДДС: 213.60лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
LiteBeam M5, 23dBi

LiteBeam M5 23dBi, LBE-M5-23 - Цена!

Цена без ДДС: 77.00лв.
Цена с ДДС: 92.40лв.
SeaMax SA-WR314N - Безжичен Рутер 300Mbps

SeaMax SA-WR314N - Безжичен Рутер 300Mbps

Цена без ДДС: 21.00лв.
Цена с ДДС: 25.20лв.