Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

CRS112-8P-4S-IN

CRS112-8P-4S-IN е PoE суич с 12 независими комутиращи порта, 8 от тях са гигабитови RJ45, предлагащ различни PoE опции с автоматично разпознаване: 802.3af/at PoE/PoE+ и Passive PoE. Другите четири са SFP портове за оптична свързаност до 1 Gbps. В комплекта е включен захранващ адаптер 28V 3.4А, но суича има и втори захранващ жак за напрежения в диапазона 48-58V. CRS112-8P-4S-IN може да захранва 802.3af/at, ако се използва 48-57 V DC захранващ адаптер(устройството автоматично ще открива и осигурява правилното захранване на устройствата). Максималният ток е 1А за порт ако входното напрежение е 18-28V и 450mA при 48-57V. PoE-Out се предава в режим B - 4,5 (+) и 7,8 (-).

СПЕЦИФИКАЦИЯ

КРАТКА ИНСТРУКЦИЯ

  • Марка:
  • Код: CRS112-8P-4S-IN
  • Тегло: 2.000 кг
Цена без ДДС: 259.00лв.
Цена с ДДС: 310.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Product code CRS112-8P-4S-IN
Architecture MIPSBE
CPU QCA8511
CPU core count 1
CPU nominal frequency 400 MHz
License level 5
Size of RAM 128 MB
Storage size 16 MB
Storage type FLASH
Tested ambient temperature -20°C to 60°C
Suggested price $179.00
 

Powering

Details
PoE out 802.3af/at
Number of DC inputs 2 (DC jack)
DC jack input Voltage 18 - 57 V
Max out per port output (input > 30 V) 450 mA
Max out per port output (input < 30 V) 1 A
Max total out (A) 2.8 A
Max power consumption 160 W
Max power consumption without attachments 10 W
 

Ethernet

Details
10/100/1000 Ethernet ports 8
 

Fiber

Details
SFP ports 4
 

Peripherals

Details
Serial port RJ45
 

Other

Details
PCB temperature monitor Yes

Switching results

CRS112-8P-4S-IN  
Mode Configuration 1518 byte 512 byte 64 byte
kpps Mbps kpps Mbps kpps Mbps
Switching Non blocking Layer 2 throughput 975.3 11,844.0 2,819.5 11,548.9 17,857.1 9,142.9
Switching Non blocking Layer 2 capacity 975.3 23,687.9 2,819.5 23,097.7 17,857.1 18,285.7
Switching Non blocking Layer 1 throughput 975.3 12,000.0 2,819.5 12,000.0 17,857.1 12,000.0
Switching Non blocking Layer 1 capacity 975.3 24,000.0 2,819.5 24,000.0 17,857.1 24,000.0

Ethernet test results

CRS112-8P-4S-IN QCA8511 1G all port test
Mode Configuration 1518 byte 512 byte 64 byte
kpps Mbps kpps Mbps kpps Mbps
Bridging none 48.0 582.9 73.5 301.1 78.0 39.9
Bridging 25 bridge filter rules 26.1 317.0 28.6 117.1 29.6 15.2
Routing none 46.5 564.7 65.7 269.1 71.1 36.4
Routing 25 simple queues 14.5 176.1 16.1 65.9 16.8 8.6
Routing 25 ip filter rules 7.8 94.7 8.0 32.8 8.3 4.2
  1. All tests are done with Xena Networks specialized test equipment (XenaBay),and done according to RFC2544 (Xena2544)
  2. Max throughput is determined with 30+ second attempts with 0,1% packet loss tolerance in 64, 512, 1518 byte packet sizes
  3. Test results show device maximum performance, and are reached using mentioned hardware and software configuration, different configurations most likely will result in lower results
 

Included parts

 

 

 

 

Файл Информация
CRS112-8P-4S-180201082431 [PDF, 437.45 KB]
1539689163CRS112-8P-wg [PDF, 148.66 KB]

Нови продукти

CRS112-8P-4S-IN

CRS112-8P-4S-IN

Цена без ДДС: 259.00лв.
Цена с ДДС: 310.80лв.
LAP-GPS

LAP-GPS

Цена без ДДС: 159.00лв.
Цена с ДДС: 190.80лв.
S+RJ10 - 6-speed RJ-45 module for up to 10 Gbps

S+RJ10 r2- 6-speed RJ-45 module for up to 10 Gbps

Цена без ДДС: 91.00лв.
Цена с ДДС: 109.20лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
SeaMax SA-WR314N - Безжичен Рутер 300Mbps

SeaMax SA-WR314N - Безжичен Рутер 300Mbps

Цена без ДДС: 21.00лв.
Цена с ДДС: 25.20лв.
S-31DLC20D - SFP 20km Single Mode, with DDM

S-31DLC20D - SFP 20km Single Mode, with DDM

Цена без ДДС: 35.00лв.
Цена с ДДС: 42.00лв.