Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Секторна антена 90градуса, 16dB, 5GHz, Вертикална Поляризация

90 Degree Broadband Sector Antenna, 16dBi Gain for (5.1 - 5.9)GHz, Vertical Polarity

Frequency Range, MHz: 5120-5950
Gain, dBi: 16 dBi
VSWR: < 1.9 : 1
3dB Beamwidth: 90&deg;
Front-to-Back Ratio: >35dB
Polarization: Linear, Vertical
Size, mm: 410 x 110 x 21
Weight, kg: 0.68
Connector: 'N' Type Female
Цена без ДДС: 80.00лв.
Цена с ДДС: 96.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
90 Degree Broadband Sector Antenna, 16dBi Gain for (5.1 - 5.9)GHz, Vertical Polarity
additional features:
 
* Impedance: 50 Ohm
* Input Power: 30 W

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.