Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

TC-CON - ToughCable Connectors - 100pcs

Екраниран конектор RJ-45 проектиран за TOUGHCable PRO. Монтаж без запояване. Опаковка 100бр.

Specifically designed for use with Ubiquiti TOUGHCables and available in 100-pc. bags, TOUGHCable Connectors protect against ESD attacks and Ethernet hardware damage while allowing rapid field deployment without soldering.

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Specifically designed for use with Ubiquiti TOUGHCables and available in 100-pc. bags, TOUGHCable Connectors protect against ESD attacks and Ethernet hardware damage while allowing rapid field deployment without soldering.

100 pcs in a pack

Файл Информация
TOUGHCable_Datasheet [PDF, 2.98 MB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.