Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

VS26PCB55 - Панелна антена 26dBi 5GHz

VS26PCB55 e Панелна антена с усилване 25-26dBi в обхвата 5-6GHz. В комплект с вертикално регулируемо окачване, подходяща за закрепване към тръба 1 1/2". Антенен конектор - Nfemale/

Frequency Range, MHz: 5200 - 5850
Gain, dBi: 26 +/- 1
VSWR: 1.5 : 1
3dB Beamwidth: 10.0° +/- 1.0°
Front-to-Back Ratio: 28 dB
Polarization: Vertical and Horizontal
CPR: 30 dB
Size, mm: 400 x 400 x 15
Weight, kg: 2,5
Connector: 'N' Type Female
Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 9.00лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.