Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

TP-Link 32 bit Gigabit Network Adapter, Realtek Chip

TG-3269 is a 10/100/1000Mbps, 32-bit 33/66MHz PCI-bus Gigabit Ethernet adapter. With single UTP/STP and the Auto-Negotiation (Nway) function support, the Card can auto-negotiate 10Mbps, 100Mbps or 1000Mbps speed, and half or full duplex mode with its link partner (a hub, for example). Supports ACPI, compliant with PCI2.2. Full range of drivers are provided for major Operating Systems.

  • Марка:
  • Код: TG-3269
  • Тегло: 0.500 кг
Manual: /files/data/pdf/TG-3269.pdf|Click here to view product manual.
Цена без ДДС: 15.00лв.
Цена с ДДС: 18.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
- Supports 32-bit 33/66MHz PCI Bus - Supports 10/100/1000Mbps Nway Auto-Negotiation - Supports 10/100Mbps full and half duplex, 1000Mbps full duplex - Supports Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x) - Supports IEEE 802.1P, IEEE 802.1Q VLAN tag - Supports Jumbo Frame - Supports Auto-MDI/MDIX - Provides Bootrom slot, supporting remote boot - Supports ACPI, PCI power management - Contain two large independent receive and transmit FIFOs - One STP/UTP connector - Provides LEDs to indicate network Link/Activity/Speed/Duplex Plug and Play

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.