Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

RB260GS - 5 портов управляем суич, SFP

RB260GS е 5 портов управляем суич, 5 гигабитови етърнет порта и 1бр SFP порт, управляван от Atheros Switch Chip. Устройството е с инсталирана SwOS - операционна система разработена специално за Микротик суич продукти.

  • Марка:
  • Код: RB260GS
  • Тегло: 0.450 кг
Цена без ДДС: 62.00лв.
Цена с ДДС: 74.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

RB260GS е 5 портов управляем суич, 5 гигабитови етърнет порта и 1бр SFP порт, управляван от Atheros Switch Chip. Устройството е с инсталирана SwOS - операционна система разработена специално за Микротик суич продукти.

SwOS се конфигурира през УЕБ браузър и освен основната функционалност за управляем суич, позволява "to manage port-to-port forwarding, apply MAC filter, configure VLANs, mirror traffic, apply bandwidth limitation and even adjust some MAC and IP header fields."

MikroTik препоръчват да се използва с SFP модули: S-85DLC05D, S-31DLC20D и S-35/53LC20D (поръчват се отделно, не са в комплект със суича). Устройството е в комплект с бяла пластмасова кутия и захранващ адаптер.

Product specifications

Details
Product code RB260GS
SFP DDMI Yes
CPU core count 0
Size of RAM 0 KB
Architecture RISC
10/100 Ethernet ports 0
10/100/1000 Ethernet ports 5
MiniPCI slots 0
MiniPCI-e slots 0
Wireless chip model None
Number of USB ports 0
Memory Cards 0
Power Jack 9-28V DC
PoE Yes
Voltage Monitor No
PCB temperature monitor No
CPU temperature monitor No
Dimensions 113x139x28mm
Operating System MikroTik SwOS
Operating temperature range -25℃ to +65℃
Current Monitor No
CPU None
Max Power consumption 6W
SFP ports 1
Файл Информация
Brochure - RB260GS [PDF, 286.84 KB]
Quick Guide - RB260GS-qg-140227161346 [PDF, 601.74 KB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.