Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

ALIX1C System Board

ALIX1C System Board with LX800 CPU, 256 MB SDRAM Expansion: miniPCI + PCI + LPC + optional I2C Connectivity: 1 Ethernet channel (Via VT6105M 10/100) I/O: 2 COM, 4 USB, 1 LPT, audio, VGA

  • Марка:
  • Код: ALIX1C
  • Тегло: 0.500 кг
Цена без ДДС: 0.00лв.
Цена с ДДС: 0.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
CPU: 433 or 500 MHz AMD Geode LX DRAM: 128 or 256 MB SDRAM on board Storage: CompactFlash socket, 44 pin IDE Power: 12V DC, DC-DC converter on board. No bulky ATX PSU needed. Expansion: miniPCI + PCI + LPC + optional I2C Connectivity: 1 Ethernet channel (Via VT6105M 10/100) I/O: 2 COM, 4 USB, 1 LPT, audio, VGA Board size: 6.7 x 6.7" (miniITX), low profile. Firmware: Award BIOS

Нови продукти

CRS112-8P-4S-IN

CRS112-8P-4S-IN

Цена без ДДС: 259.00лв.
Цена с ДДС: 310.80лв.
LAP-GPS

LAP-GPS

Цена без ДДС: 159.00лв.
Цена с ДДС: 190.80лв.
S+RJ10 - 6-speed RJ-45 module for up to 10 Gbps

S+RJ10 r2- 6-speed RJ-45 module for up to 10 Gbps

Цена без ДДС: 91.00лв.
Цена с ДДС: 109.20лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
SeaMax SA-WR314N - Безжичен Рутер 300Mbps

SeaMax SA-WR314N - Безжичен Рутер 300Mbps

Цена без ДДС: 21.00лв.
Цена с ДДС: 25.20лв.
S-31DLC20D - SFP 20km Single Mode, with DDM

S-31DLC20D - SFP 20km Single Mode, with DDM

Цена без ДДС: 35.00лв.
Цена с ДДС: 42.00лв.