Валута
BGN
  • EUR
  • BGN
Език
Меню
Профил
Език
Начало Оптични Мрежи SFP Модули Оптични SFP+ модули 10G UACC-OM-SM-10G-S-2 - 10 Gbps Bidirectional Single-Mode Optical Module - Комплект 2бр

UACC-OM-SM-10G-S-2 - 10 Gbps Bidirectional Single-Mode Optical Module - Комплект 2бр

Цена без ДДС: 314.00лв.
Цена с ДДС: 376.80лв.
  • Код:
    UACC-OM-SM-10G-S-2
  • Тегло:
    0.200 кг

Комплект от 2бр 10 Gbps Bidirectional Single-Mode оптични SFP+ модули за връзка до 10км.

Single-mode, simplex, fiber transceiver module.

10 Gbps throughput

Simplex LC connector

Supports connections up to 10 km

СПЕЦИФИКАЦИЯ

На Склад

Добави в желани

Бърза поръчка без регистрация

Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Supported Media Single-Mode Fiber
Connector Type (1) LC
BiDi Yes
TX Wavelength* Blue Latch: 1270 nm
Red Latch: 1330 nm
*Must be used in pairs (blue latch and red latch).
RX Wavelength* Blue Latch: 1270 nm
Red Latch: 1330 nm
*Must be used in pairs (blue latch and red latch).
Data Rate 10 Gbps
Max. Power Consumption 1W
Cable Distance 10 km
Operating Temperature 0 to 70° C (32 to 158° F)
Pack Options 2-pack, 20-pack
WARNING CLASS 1 LASER PRODUCT, IEC/EN 60825-1:2014 – Do not look into the ends of the fiber optic cable or SFP module while converters are powered.
ФайлИнформация
uacc-om-sm_ds [PDF, 3.7 MB]

Нови продукти

  • IMOU IPC-S6DP-5M0WEB

    IMOU IPC-S6DP-5M0WEB

    Цена без ДДС:100.00лв.
    Цена с ДДС:120.00лв.
  • IMOU SF108C

    IMOU SF108C

    Цена без ДДС:18.00лв.
    Цена с ДДС:21.60лв.
  • IMOU SF105C

    IMOU SF105C

    Цена без ДДС:15.00лв.
    Цена с ДДС:18.00лв.

Най-продавани