Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

SCupc-SCupc, Multimode 50/125 OM4, duplex, 3m - Оптична Пач Корда

Оптичната пач корда Masterlan е подходяща за свързване на активни и пасивни мрежови елементи (оптични кутии, оптични свързващи панели) или директно свързване на две активни устройства като комутатори или рутери. Multi Mode 50 / 125um влакна са направени от тип G.657.A2 и кабелът е завършен с двойни SC конектори от двете страни.

Общият диаметър на кабела е 2 мм. Накрайникът на конекторите е направен като UPC тип. Изолацията на кабела е LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Дължината на кабела е 3м.

СРАВНЕНИЕ ОПТИЧНИ ВЛАКНА

  • Марка:
  • Код: SCupc-SCupcx2MM-3
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 10.00лв.
Цена с ДДС: 12.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Connectors and Interfaces

Optical Connectors:  SC - SC

Optics

Number of fibers:  2
Fiber type:  Multi Mode
Core diameter [µm]:  50/125 (OM4)
Polishing type:  UPC

Physical characteristics

Purpose:  Indoor
Length [m]:  3
LSZH (LSOH):  Yes

Нови продукти

Wireless Wire Cube - CubeG-5ac60adpair - 2бр

Wireless Wire Cube - CubeG-5ac60adpair - 2бр

Цена без ДДС: 330.00лв.
Цена с ДДС: 396.00лв.
PowerBox Pro - RB960PGS-PB

PowerBox Pro - RB960PGS-PB

Цена без ДДС: 136.00лв.
Цена с ДДС: 163.20лв.
UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON Ubiquiti

UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON Ubiquiti

Цена без ДДС: 1,594.00лв.
Цена с ДДС: 1,912.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
 LBE-5AC-Gen2 - airMAX AC CPE

LBE-5AC-Gen2 - airMAX AC CPE

Цена без ДДС: 115.00лв.
Цена с ДДС: 138.00лв.