Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

PBE-5AC-ISO-Gen2 - PowerBeam AC Gen2 ISO

PBE-5AC-ISO-Gen2 е 2ра генерация на популярния PBE-5AC-400-ISO

- 5GHz airMAX AC Бридж с RF Изолиран Рефлектор

- Постоянната Ширина на Лъча Увеличава Шумовия Имунитет

- Рефлектора с ISO-Дизайн Подобрява RF Изолацията

- Високоскоростен Процесор за Отлична Производителност

Задният корпус на PowerBeam AC ISO Gen2 е със метално покритие подобряващо RF изолацията, а защитния капак(radome) предпазва от обледяване и други сурови природни фактори. PowerBeam AC ISO насочва радиочестотната енергия в по-тесен лъч, а ISO-дизайна на рефлектора подобрява изолацията на радиочестотни смущения. С комбинацията от фокусирана насоченост на лъча и RF изолация, този PowerBeam има много високо ниво на шумов имунитет. Това е особено важно в райони с много на брой устройства работещи на 5GHz обхват и съответно високо ниво на RF зашумяване.

СПЕЦИФИКАЦИЯ - Data Sheet

КРАТКО УПЪТВАНЕ

Цена без ДДС: 207.00лв.
Цена с ДДС: 248.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 9.00лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

PBE-5AC-ISO-Gen2

Dimensions - 459 x 459 x 261 mm (18.07 x 18.07 x 10.28")

Weight (Mount Included) - 3.22 kg (7.10 lbs)

Power Supply - 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter (Included)

Max. Power Consumption - 8.5W

Power Method - Passive PoE (Pairs 4, 5+; 7, 8 Return)

Supported Voltage Range - 20 to 26VDC

Gain - 25 dBi

Networking Interface - (1) 10/100/1000 Ethernet Port

Processor Specs - MIPS 74Kc

Memory - 64 MB

LEDs - Power, Ethernet, (4) Signal Strength

Channel Sizes:                        PtP Mode                                     PtMP Mode

                                   10/20/30/40/50/60/80 MHz                 10/20/30/40 MHz

Enclosure Characteristics:                               Antenna Feed                                  Dish Reflector

                                                             Outdoor UV Stabilized Plastic                  Powder-Coated SPCC

Mounting - Pole-Mounting Kit (Included)

Wind Loading - 559 N @ 200 km/h (125.7 lbf @ 125 mph)

Wind Survivability - 200 km/h (125 mph)

ESD/EMP Protection Air: ± 24 kV, Contact: ± 24 kV

Operating Temperature: -40 to 70° C (-40 to 158° F)

Operating Humidity: 5 to 95% Noncondensing

RoHS Compliance: Yes

Salt Fog Test:  IEC 68-2-11 (ASTM B117), Equivalent: MIL-STD-810 G Method 509.5

Vibration Test: IEC 68-2-6

Temperature Shock Test: IEC 68-2-14

UV Test:  IEC 68-2-5 at 40° C (104° F), Equivalent: ETS 300 019-1-4

Wind-Driven Rain Test:    ETS 300 019-1-4, Equivalent: MIL-STD-810 G Method 506.5

Certifications: CE, FCC, IC

 

Файл Информация
PBE-5AC-400-ISO_QSG [PDF, 4.63 MB]
PowerBeam_AC_Gen2_DS [PDF, 5 MB]

Нови продукти

Fast Connector SC/APC

Fast Connector SC/APC

Цена без ДДС: 1.50лв.
Цена с ДДС: 1.80лв.
UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.